Lot helikopterem Warszawa

Wyjątkowa atrakcja polecana na szczególne okazje! Lot helikopterem nad Warszawą. Dostępny w wersji grupowej lub ekskluzywnej na wyłączność. Najlepsza trasa z możliwością podziwiania pięknej panoramy miasta.

Lot widokowy nad Warszawą

Najpiękniejsze widokowo loty helikopterem nad Warszawą z możliwością podziwiania pięknej panoramy miasta. Niecodzienna atrakcja, która sprawdza się jako prezent na szczególne okazje. Jeżeli szukasz zaskakującego pomysłu na rocznicę ślubu, prezentu na urodziny lub nietypowego miejsca na zaręczyny to śmigłowiec będzie najlepszym wyborem. Dzięki najlepszej trasie zobaczyć można najciekawszą część Warszawy a wspomnienia z lotu będę wspaniałą pamiątką na całe życie!
lot widokowy helikopterem

Lot widokowy helikopterem

Super oferta!
1-3 osoby
czas atrakcji
20 min.
realizacja
cały rok
rocznica ślubu Warszawa

Prezent na rocznicę ślubu Pakiet Exclusive

2 osoby
czas atrakcji
30 min.
realizacja
cały rok
Zaręczyny w helikopterze

Zaręczyny nad Warszawą

2 osoby
czas atrakcji
30 min.
realizacja
cały rok

Lot helikopterem na prezent

Zaszalej jak nigdy wcześniej i zamów u nas niesamowity prezent w postaci lotu helikopterem nad Warszawą. Fantastyczna pamiątka i widoki na całą panoramę miasta. Nasza oferta może być tajemniczym prezentem, o którym obdarowana osoba dowiaduje się dopiero na lotnisku lub eleganckim voucherem z własną dedykacją. Lot helikopterem to atrakcja, która dostarcza silnych emocji i pięknych wspomnień. Sprawdza się jako prezent na wszystkie okazje, a zwłaszcza te wyjątkowe. Najczęściej jest to rocznica ślubu i urodziny od 18 do nawet 80 lat!
Helikopter Warszawa

Wynajem helikoptera Warszawa

Oferujemy wynajem helikoptera na wyłączność wraz z obsługą doświadczonego pilota. Posiadamy Certyfikat Przewoźnika Lotniczego (AOC PL-071) wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, który gwarantuje zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i potwierdza zdolność do wykonywania lotów zgodny z obowiązującymi przepisami, standardami i procedurami.

Latamy helikopterem przez 365 dni w roku realizując zamówienia na różne trasy w Polsce np.:
  • Warszawa-Gdańsk
  • Warszawa-Zakopane

Helikopter Robinson

Zapraszamy na pokład amerykańskiego helikoptera Robinson R44, który zabiera ze sobą do 3 pasażerów. Jego prędkość przelotowa wynosi 200 km/h, co czyni go szybkim środkiem transportu na dystansie do 500 km. Oferujemy loty widokowe nad Warszawą i prywatny wynajem helikoptera przez cały rok!

Wspaniała atrakcja jaką jest helikopter to niezapomniane chwile dla dwojga, solenizantów, jubilatów oraz firm. Chwile warte doświadczenia zwłaszcza na szczególne okazje jak zaręczyny, wesele, rocznica ślubu, urodziny, imprezy firmowe, pikniki. Zachęcamy do kontaktu z nami i składania rezerwacji na lot śmigłowcem.
Szukaj