Zaręczyny w Warszawie

Odrywaj romantyczne oblicza Warszawy i pomysły na zaręczyny w najlepszym stylu! W tym dniu czekają na Was wyjątkowe chwile dlatego warto zadbać o najpiękniejszy pierścionek i wachlarz cudownych wspomnień. Zabierz swoją ukochaną nad Warszawę lub wybierz inne romantyczne miejsce, w którym się oświadczysz spełniając Wasze marzenia.


Zaręczyny w helikopterze Warszawa

Zaręczyny nad Warszawą
pakiet Exclusive

Warszawa Atrakcje
2 osoby
czas atrakcji
20 min.
realizacja
cały rok

Pakiet Exclusive na zaręczyny w Warszawie

Ten wyjątkowy pakiet zaspokaja wszelkie potrzeby związane z organizacją zaręczyn w Warszawie. Dzięki nam otrzymujesz wszystko to, co będzie miłym akcentem i zaskoczeniem dla Twojej wybranki! Pakiet Exclusive zawiera:
 
  • 20 min. lot helikopterem nad Warszawą
  • długi czerwony dywan
  • bukiet 19 (20) czerwonych róż
  • elegancji stolik
  • toast winem musującym
  • sesja fotograficzna
  • upominek od organizatora
  • obsługa
Zapytaj o wolny termin


Inspiracje ze stolicy Dolnego Śląska

Organizujemy zaręczyny marzeń w Warszawie i we Wrocławiu. W pięknym mieście słynącym z krasnali i ponad stu mostów. W śród nich jest jeden wyjątkowy o nazwie Tumski, na którym zakochani wieszali kłódki na znak swojej miłości. To jedno z najlepszych miejsc na oświadczyny we Wrocławiu. Odkrywaj nasze inspirujące pomysły i zabierz swoją ukochaną do stolicy ale Dolnego Śląska. 
Zaręczyny w balonie

Oświadczyny w balonie

Piękny lot z oprawą
zaręczyny nad Odrą Wrocław

Romantyczny rejs zaręczynowy

Oświadczyny przy moście Tumskim
Zaręczyny w samolocie

Zaręczyny w samolocie

Lot zaręczynowy w płatkach róż
Zaręczyny w limuzynie

Zaręczyny w Rolls Royce

Oświadczyny w eleganckim stylu

Czym są zaręczyny?

Zaręczyny to formalne ogłoszenie zamiaru małżeństwa między dwiema osobami. To okres, który poprzedza sam akt ślubu. Podczas zaręczyn para decyduje się na zaangażowanie w związek małżeński i ogłasza ten fakt swoim bliskim oraz społeczności. Zazwyczaj towarzyszy temu symboliczny gest w postaci wręczenia pierścionka zaręczynowego.

Zaręczyny mają różne formy w różnych kulturach i społeczeństwach, ale w większości przypadków są one uznawane za ważny krok w życiu miłosnym pary, oznaczający gotowość do założenia rodziny.


Atrakcja na zaręczyny

Jedną z ważniejszych chwil, na którą czekamy w naszym życiu są zaręczyny. Ten dzień powinien być dobrze przemyślany, pełen delikatności i niesamowitych doznań. Planując oświadczyny w Warszawie warto skorzystać z pomysłów i atrakcji które sprzyjają temu wydarzeniu. Wybierając lot helikopterem zaręczyny odbędą się w oryginalnym stylu z widokiem na piękną panoramą miasta. Ten dzień będzie wyjątkową pamiątką na całe wspólne życie.Szukaj